• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDotacja z tarczy antykryzysowej podpis elektroniczny

Pandemia koronawirusa w naszym kraju szczególnie odbiła się na mniejszych przedsiębiorcach. Lokale gastronomiczne, usługi noclegowe, zakłady kosmetyczne czy fryzjerskie. Każda z tych działalności znacznie ucierpiała przez te ostatnie lata.

Jednak, właśnie dla takich przedsiębiorców powstało wsparcie, z którego ciągle można skorzystać. Jest nim tarcza antykryzysowa.

Tarcza antykryzysowa powstała właśnie z myślą o przedsiębiorcach, aby pomóc im za pomocą odpowiednich funduszy, zabezpieczyć swoją działalność przed kryzysem. Ten kompleksowy pakiet ma na celu rozwiązanie wszelkich problemów związanych z pandemią koronawirusa, takich jak utrata pracy, finansów czy skutecznie działać na rzecz ochrony zdrowia.

Dotacja z tarczy antykryzysowej podpis elektroniczny w tym wypadku jest niezbędny, aby takie dofinansowanie otrzymać. Wniosek składa się Internetowo, przez co musi on być opatrzony e-podpisem. Warto zaopatrzyć się w kwalifikowany podpis elektroniczny, gdyż dzięki niemu, poza wnioskiem o dofinansowanie, można załatwić wiele spraw urzędowych bez wychodzenia z domu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.