• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDoradztwo w zakresie prowadzenia spółki z o.o. Kraków

W czasie prowadzenia działalności gospodarczej należy być przygotowanym na każdą ewentualność. Każdego dnia przed przedsiębiorcą stawiane są wyzwania i trudności. Napotyka on na swojej drodze także szanse, które niewykorzystane mogą spowodować, że przedsiębiorstwo nie będzie się rozwijało, a z kolei wykorzystane mogą zapewnić mu sukces.

Przedsiębiorca zobligowany jest do nieustannego podejmowania decyzji, a aby były one dobre powinien on wykazywać się znajomością rynku, intuicją oraz wiedzą z dziedziny księgowości czy finansów. Może on także skorzystać z usługi, którą jest doradztwo w zakresie prowadzenia spółki z o.o. Kraków . Decyzje konsultowane ze specjalistą, który swoje opinie opiera na doświadczeniu i przede wszystkim wiedzy, zapewni firmie świetne wyniki.

Jeżeli prowadzisz firmę, obowiązki zaczynają Cię powoli przerastać, obawiasz się, że nie wykorzystujesz możliwości i potencjału Twojego przedsiębiorstwa lub Twoja firma nie rozwija się tak jakbyś sobie tego życzył- napisz do nas. Doradztwo w zakresie prowadzenia spółki z o.o. Kraków świadczone przez nasze biuro zapewni Ci powodzenie.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.