Czy warto kupić spółkę z o.o.

Istnieją dwa sposoby na rozpoczęcie własnej działalności, jednym z nich jest rejestracja, drugim zakup gotowej firmy. Zanim przedsiębiorca dokona wyboru musi zastanowić się, które z rozwiązań jest dla niego lepsze. Ze względu na złożoność procesu rejestracji większość decyduje się na wybranej opcji numer dwa, ale czy warto kupić spółkę z o.o.?

Oczywiście, że tak!

Rozwiązanie to pozwala przede wszystkim zaoszczędzić czas jaki traci się na wypełnianiu wniosków, dostarczaniu ich do odpowiednich urzędów oraz na oczekiwaniu na ich rozpatrzenie i udzielenie nam odpowiedzi. Jeśli chodzi o dokonywanie zakupu, to dzięki niemu możemy rozpocząć działania już w ciągu 1-2 dni, praktycznie bez formalności. W sposób łatwy i szybki. Sprzedawane spółki zazwyczaj zarejestrowane zostały przynajmniej rok wcześniej, co działa na naszą korzyść, ponieważ dla potencjalnych kontrahentów już w momencie zakupu stajemy się właścicielami firmy, która prosperuje na rynku kilka lat.

Mam nadzieję, że udało mi się rozwiać jakiekolwiek wątpliwości związane z tym czy warto kupić spółkę z o.o., i że wiedzą już Państwo jakie korzyści można zyskać dzięki wybraniu tej formy rozpoczynania działalności gospodarczej.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe