• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDoradztwo w zakresie prowadzenia spółki z o.o.

Jeżeli chcesz, aby Twoje przedsiębiorstwo odniosło sukces, aby wypracowało i ugruntowało sobie pewną pozycję na rynku, powinieneś znaleźć biuro rachunkowe albo księgowego, który w swojej ofercie posiada doradztwo w zakresie prowadzenia spółki z o.o.

Dzięki jego obiektywnej opinii i refleksjom płynącym z zewnątrz zupełnie inaczej spojrzysz na swoją firmę. Zyskasz kogoś, kto pomógł już niejednokrotnie, radził sobie w nadzwyczajnych sytuacjach i kogoś, kto wie, jakie działania przynoszą najlepsze efekty. Doradca pomaga wybrać najbardziej korzystną formę prowadzenia księgowości, służy swoją pomocą podczas opracowywania polityki rachunkowości spółki i udziela wskazówek dotyczących optymalizacji podatkowej. Jego zadania często nie ograniczają się tylko do doradztwa, ale także do czynnego udziału w tworzeniu dokumentów, sporządzania deklaracji itd.

Doradztwo w zakresie prowadzenia spółki z o.o. to usługa, którą oferujemy sowim Klientom. Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat proponowanej oferty i być może skorzystać z naszej pomocy, zapraszamy do kontaktowania się z naszymi ekspertami.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.