• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDoradztwo w zakresie prowadzenia spółki komandytowej

Prowadzenie działalności gospodarczej w formie spółki komandytowej podobnie jak w przypadku innych form prawnych jest dla przedsiębiorców wyzwaniem. Wymaga od przedsiębiorców ciągłego podejmowania różnorodnych decyzji, które wywierają wpływ na rozwój firmy oraz jej powodzenie na rynku. Podejmując działalność gospodarczą warto opracować odpowiedni plan, który usystematyzuje wszystkie działania jakie należy podjąć.

Doradztwo w zakresie prowadzenia spółki komandytowej to usługa opracowana przez ekspertów naszej Kancelarii, która ma na celu pomoc przedsiębiorcom stojącym przed decyzją założenia firmy w formie spółki komandytowej. Wybór odpowiedniej formy opodatkowania, prowadzenie rozliczeń z kontrahentami to, niektóre z zagadnień jakie muszą zostać określone przez przedsiębiorcę. Zespół naszych specjalistów udzieli Państwu porad z zakresu księgowości, prawa gospodarczego i pomoże opracować odpowiednią politykę dzięki, której możliwa będzie optymalizacja działalności gospodarczej oraz ponoszenie jak najmniejszych kosztów.

Jeśli są Państwo zainteresowani usługą „doradztwo w zakresie prowadzenia spółki komandytowej” zapraszamy do kontaktu z konsultantem.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.