• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówDoradca podatkowy online

Jak zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę, podatki dotyczą nie tylko przedsiębiorców ale także osoby fizyczne. Nie można od nich uciec, są to obowiązkowe należności, które bezwzględnie należy ponosić. Często jednak przysparzają one problemów i ich rozliczanie bywa uciążliwe. Warto korzystać z pomocy ekspertów, którzy służą radą i wyjaśniają wszelkie niezrozumiałe bądź nie jasne kwestie. Niestety często na spotkanie trzeba czekać kilka dni. Co w sytuacji jeśli nie możemy czekać i potrzebujemy niezwłocznej konsultacji?

Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji są porady przez internet. Doradca podatkowy online świadczy swoje usługi bez konieczności fizycznego kontaktu z klientem. Umożliwia to niezwykle szybki i bezpośredni dostęp do informacji. Zazwyczaj zajmuje się on tłumaczeniem niejasnych i skomplikowanie sformułowanych przepisów ordynacji podatkowej, ale nie tylko. Warto skorzystać z jego pomocy w celu optymalizacji podatkowej. Doradca podatkowy online oferuje swoja pomoc w kwestii redukcji należności podatkowych sugerując rozwiązania umożliwiające obniżenie wartości podatku.

Jeśli chcesz płacić mniejszy podatek, nie powinieneś zwlekać. Napisz do nas, a nasz doradca podatkowy online powie Ci jak osiągnąć mniejszą wartość należności podatkowej.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki