• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaDoradca księgowy

Jeżeli zastanawiasz się jakie zadania w firmie pełni doradca księgowy, jakie usługi wykonuje na jej rzecz i czym tak naprawdę się zajmuje, w kilku słowach odpowiem na Twoje pytania.

Na doradcy księgowy spoczywa ogromna odpowiedzialność, pomaga on podejmować decyzję dotyczące wyboru formy księgowości prowadzonej w przedsiębiorstwie, jeżeli jest taka możliwość. Do jego zadań należy także opracowywanie polityki rachunkowości przedsiębiorstwa, analiza dokumentacji czy umów zawieranych z kontrahentami. Zazwyczaj pełnieniem usług doradczych w firmie zajmuje się jej księgowy, ponieważ to on doskonale orientuje się w jej zapisach księgowych oraz sytuacji finansowej. Do jego obowiązków należy także prowadzenie ewidencji księgowej, optymalizacja podatkowa, prowadzenie działu kadr i płac, sporządzanie sprawozdań finansowych, reprezentowanie firmy przed urzędami itd.

Jeżeli uważasz, ze doradca księgowy, który zająłby się formalnościami, przydałby się w Twojej firmie-napisz do nas. Profesjonalne usługi księgowe, to podstawowa usługa naszego biura rachunkowego.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.