• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDoradca gospodarczy

Zawód doradcy gospodarczego staje się w ostatnim czasie coraz bardziej popularny, coraz częściej więc możemy spotkać się z ofertami dotyczącymi świadczenia tej usługi. Zapotrzebowanie na profesjonalne porady rośnie, ponieważ rośnie również liczba osób decydujących się na rozpoczęcie prowadzenia własnej działalności.

Osoby zajmujące się świadczeniem usług doradczych w tym zakresie pomagają przedsiębiorcom radzić sobie z problemami wynikającymi z prowadzenia własnej firmy. Ich konsultacje okazują się być przydatne jeszcze przed przeprowadzeniem rejestracji podmiotu gospodarczego. Doradcy gospodarczy pomagają dokonać wyboru formy prawnej działalności czy zakresu PKD. Służą oni radą na każdym etapie zakładania i prowadzenia firmy, a ich wskazówki, poparte wiedzą merytoryczną i doświadczeniem, są w stanie zapewnić przedsiębiorcom solidne fundamenty, na których opierać będą oni swoje działania biznesowe. Na dalszych etapach doradcy gospodarczy pomagają w zakresie wyboru formy opodatkowania czy formy prowadzania księgowości. Służą oni swoją radą także w kwestiach nawiązywania współpracy, zaciągania kredytów czy podejmowania inwestycji.

Konsultacje doradcy gospodarczego dla właścicieli firm stanowią nieocenioną pomoc. Pozwalają one nie tylko wdrożyć się w zagadnienia związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, ale również i pozwalają podejmować trafne decyzje związane z zakładaniem i prowadzeniem firmy.

Doradca gospodarczy oferta:

- rejestracja spółki (m.in. spółka z o.o.m, PSA, spółka z o.o. komandytowa)
- zakładanie fundacji, stowarzyszeń, JDG
- aktualizacja danych w KRS
- wypełnienie wniosków
- doradztwo gospodarcze

Oferty w formie PDF:
▸▸▸Oferta rejestracji spółki z o.o.
▸▸▸Oferta rejestracji prostej spółki akcyjnej
▸▸▸Aktualizacja danych w KRSDane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.