Doradca gospodarczy

Zawód doradcy gospodarczego staje się w ostatnim czasie coraz bardziej popularny, coraz częściej więc możemy spotkać się z ofertami dotyczącymi świadczenia tej usługi. Zapotrzebowanie na profesjonalne porady rośnie, ponieważ rośnie również liczba osób decydujących się na rozpoczęcie prowadzenia własnej działalności.

Osoby zajmujące się świadczeniem usług doradczych w tym zakresie pomagają przedsiębiorcom radzić sobie z problemami wynikającymi z prowadzenia własnej firmy. Ich konsultacje okazują się być przydatne jeszcze przed przeprowadzeniem rejestracji podmiotu gospodarczego. Doradcy gospodarczy pomagają dokonać wyboru formy prawnej działalności czy zakresu PKD. Służą oni radą na każdym etapie zakładania i prowadzenia firmy, a ich wskazówki, poparte wiedzą merytoryczną i doświadczeniem, są w stanie zapewnić przedsiębiorcom solidne fundamenty, na których opierać będą oni swoje działania biznesowe. Na dalszych etapach doradcy gospodarczy pomagają w zakresie wyboru formy opodatkowania czy formy prowadzania księgowości. Służą oni swoją radą także w kwestiach nawiązywania współpracy, zaciągania kredytów czy podejmowania inwestycji.

Konsultacje doradcy gospodarczego dla właścicieli firm stanowią nieocenioną pomoc. Pozwalają one nie tylko wdrożyć się w zagadnienia związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, ale również i pozwalają podejmować trafne decyzje związane z zakładaniem i prowadzeniem firmy.

Doradca gospodarczy oferta:

– rejestracja spółki (m.in. spółka z o.o.m, PSA, spółka z o.o. komandytowa)
– zakładanie fundacji, stowarzyszeń, JDG
– aktualizacja danych w KRS
– wypełnienie wniosków
– doradztwo gospodarcze

Oferty w formie PDF:
▸▸▸Oferta rejestracji spółki z o.o.
▸▸▸Oferta rejestracji prostej spółki akcyjnej
▸▸▸Aktualizacja danych w KRS

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe