• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDobry księgowy Kraków

Księgowość, szczególnie konieczność prowadzenie pełnej księgowości, sprawia przedsiębiorcom trudności. Trudno wymagać aby każdy podmiot gospodarczy, który prowadzi działalność gospodarczą posiadał wiedzę w zakresie bardzo rozległej i często skomplikowanej rachunkowości.

W jaki sposób więc zapewnić firmę profesjonalną obsługę księgową?

Dobry księgowy Kraków to osoba, która z pewnością posiada odpowiednią wiedzę w zakresie księgowości i udzieli każdemu przedsiębiorcy cennych porad księgowych. Skorzystanie z jego usług jest rozwiązaniem zapewniającym kompleksową obsługę księgową firmy, opracowanie najbardziej efektywnych rozwiązań, które umożliwią optymalizację prowadzonej działalności gospodarczej.

Dobry księgowy Kraków powinien charakteryzować się dokładnością, profesjonalizmem, powinien ciągle aktualizować i poszerzać posiadaną wiedzę. Odnalezienie takiej osoby może okazać się procesem długotrwałym a obowiązki księgowe w firmie nie mogą być odłożone na termin późniejszy. Proponujemy rozwiązanie jakim jest skorzystanie z usług księgowych oferowanych przez naszą Kancelarię. Zyskają Państwo najwyżej jakości usługi księgowe w konkurencyjnych cenach. Zachęcamy do współpracy.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.