• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDlaczego warto założyć spółkę komandytową?

Słyszałeś, że spółka komandytowa jest dobrą formą na założenie działalności gospodarczej i postanowiłeś to sprawdzić? Słusznie! Nie warto inwestować w coś, co nie będzie opłacalne. Chcesz osiągnąć sukces? Nie ryzykuj! Stawiaj na bezpieczeństwo! Chcesz dowiedzieć się dlaczego warto założyć spółkę komandytową? Już wyjaśniam.

Spółka komandytowa oczywiście ma swoje wady i zalety. Skupmy się jednak na jej zaletach, gdyż ma ich znacznie więcej. Korzyści wynikające z prowadzenia spółki komandytowej są ogromne. Przedsiębiorcy chętnie lokują swoje zaangażowanie i pomysł właśnie w tą formę działalności. No tak, ale przejdźmy do odpowiedzi na pytanie „dlaczego warto założyć spółkę komandytową?”. Każdy, kto chce otworzyć firmę rozważa wiele elementów decydujących o wyborze danej spółki. Spółka komandytowa pozwala na ograniczenie odpowiedzialności niektórych wspólników. Nie trzeba więc obawiać się o majątek osobisty. Zaletą tej formy jest także możliwość korzystania ze zryczałtowanych form opodatkowania. Jeżeli zależy Ci na osiągnięciu pełnej optymalizacji podatkowej, to warto skorzystać z możliwości uczynienia spółki z o.o. komplementariuszem.

Myślę, że pytanie „dlaczego warto założyć spółkę komandytowa” zostało wyjaśnione. Decydujesz się na tą formę? A może rozważasz także spółkę z oo lub wyżej wspomnianą spółkę z o.o. komandytową? Nieważne, który rodzaj spółek wybierzesz, skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy oferują Ci przeprowadzenie rejestracji spółki w sposób najbardziej profesjonalny i bezpieczny. Zapraszam do kontaktu z naszą Kancelarią.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.