• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaCzyste spółki z o.o. Warszawa

Często zdarza się, że chcąc kupić spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością napotykamy różne przeszkody. Wiele osób oferujących spółki nie informuje nas o tym, że ich spółka jest zadłużona. Ukrywają przed nami całą historię spółki. Abyś nie został oszukany oraz mógł bezpiecznie i legalnie kupić spółkę, nasza firma oferuje czyste spółki z o.o. Warszawa.

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, które posiadamy zostały już założone. Posiadają numery REGON, NIP i KRS. Nie prowadziły jeszcze na rynku żadnej działalności. Nie mają zadłużeń, a ich zakup u nas jest w pełni bezpieczny. Dodatkowo posiadają jeszcze zdolności kredytowe.

Czyste spółki z o.o. Warszawa, mają siedzibę właśnie w tym mieście, ale nie tylko. Posiadamy także spółki w Krakowie, Katowicach i Poznaniu. Możesz się z nami kontaktować z każdego miejsca w Polsce. My udzielimy ci wszystkich niezbędnych informacji i umożliwimy szybki start twojego biznesu. Już 1 – 2 dni po załatwieniu wszystkich formalności można rozpocząć prowadzenie własnej firmy. Na nic nie trzeba czekać.

Jeśli interesuje cię nasza oferta i chcesz posiadać czyste spółki z o.o., to zgłoś się do nas.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.