• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzyste spółki z o.o. w Warszawie

Zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo korzystne rozwiązanie dla początkującego przedsiębiorcy, ponieważ pozwala zaoszczędzić czas, który musiałby poświęcić na tradycyjną rejestrację spółki. Ewidencja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest niestety niezwykle problematyczna i zajmuje około 4 tygodni, a w niektórych przypadkach nawet kilka miesięcy.

Kupując gotową spółkę w przeciągu zaledwie jednej doby stają się Państwo właścicielami podmiotu w pełni przygotowanego, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą, a więc dysponującego kapitałem zakładowym, umową spółki oraz numerami NIP, KRS i REGON, które potwierdzają uzyskanie wpisów do poszczególnych urzędów.

Nasza firma oferuje czyste spółki z o.o. w Warszawie na sprzedaż. Podmioty te prócz wyżej wymienionych cech charakteryzują się siedzibą ulokowaną w stolicy. To znacznie podnosi ich wiarygodność, co sprawia że podmioty te zostaną obdarzone o wiele większym zaufaniem przez partnerów biznesowych.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00