Gotowa spółka Warszawa

Gotowa spółka Warszawa to bardzo popularny nagłówek na polskich portalach ogłoszeniowych. Skąd jednak wzięło się tak ogromne zainteresowanie tymi podmiotami? I co one zapewniają?

Gotowa spółka to podmiot gospodarczy, który przeszedł już pełną rejestrację, a więc jest przygotowany do tego by móc natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Gotowa spółka wyposażona jest w kapitał zakładowy, umowę spółki, numery NIP, KRS, REGON oraz opcjonalnie nawet wpis do rejestru płatników podatku VAT. Aby nabyć taką jednostkę wystarczy jedynie złożyć podpis na umowie spółki.

Spółki zarejestrowane w stolicy przede wszystkim charakteryzują się zwiększoną wiarygodnością w otoczeniu biznesowym, co jest niezwykle istotne, gdyż daje szansę na szybkie pozyskanie klientów i kontrahentów.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem takiej jednostki wówczas zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Oferujemy podmioty zapewniające nie tylko szybki, ale i bezpieczny start. Zadzwoń i poznaj szczegóły!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe