• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzyste spółki z o.o. małopolskie

Czym są czyste spółki z o.o. małopolskie? Są to podmioty gospodarcze zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym, wyposażone w numery NIP i REGON, gotowe do podjęcia działalności od zaraz. Rewelacyjne rozwiązanie? Dokładnie! Możesz prowadzić swoje przedsiębiorstwo już w ciągu dwóch dni od daty zakupu. W dodatku Twoja firma ma najbardziej popularną formę- spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, która zabezpiecza majątek wspólników.

Na zakup jednostki gospodarczej decyduje się coraz więcej osób. Dlaczego? Odpowiedź jest całkiem prosta- wygoda i oszczędność czasu. Wygoda, ponieważ nie obchodzą Cię żadne wnioski. Oszczędność czasu, gdyż nie czekasz miesiąc na rejestrację firmy, a zaczynasz działać od zaraz.

Wybierz czyste spółki z o.o. małopolskie. Wciel swój pomysł na biznes w życie, realizuj wyznaczone cele. Nic nie cieszy bardziej, jak osiąganie sukcesów przez własną pracę.
Zaufało nam już wiele osób. Cieszą się trafnym wyborem. Ty także możesz być zadowolony. Nic nie stoi na przeszkodzie! Zachęcamy do kontaktu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.