Czyste spółki Poznań

Czyste spółki Poznań to podmioty gospodarcze, które zostały założone przez naszą Kancelarię. Nie posiadają żadnych zadłużeń, przeszły cały proces rejestracji, wyposażyliśmy je także w potrzebne numery NIP i REGON, a więc są gotowe do prowadzenia działalności gospodarczej od zaraz. Wystarczy jedynie dokonać aktualizacji wpisów w KRS i można w ciągu dwóch dni rozpocząć swój biznes. Są więc świetnym rozwiązaniem dla przyszłych przedsiębiorców.

Nasza firma w swojej ofercie sprzedaży posiada spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Dlaczego? Są one bowiem najpopularniejszą formą działalności. Mają też świetne zalety, takie jak wykluczenie majątku wspólników z odpowiedzialności za zobowiązania, osobowość prawna, niski kapitał zakładowy w stosunku do spółki akcyjnej, możliwość założenia przez jednego wspólnika itd..

Czyste spółki Poznań to, jak widać, pakiet mnóstwa korzyści. Jeśli więc jesteś zainteresowany ofertą, skontaktuj się z nami, skorzystaj z alternatywnego rozwiązania i wciel swój pomysł na biznes w życie. Zachęcamy!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe