• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzyste spółki z o.o. Katowice

Dla przedsiębiorców, którzy planują założyć własne przedsiębiorstwo w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, mamy interesującą ofertę- czyste spółki z o.o. Katowice. Dlaczego opłaca się z niej skorzystać? Ponieważ przyniesie wiele korzyści. Możesz dzięki niej:

  • Zaoszczędzić swój czas. Podczas gdy samodzielne założenie i rejestracja firmy trwają około miesiąca, Ty możesz rozpocząć działalność już w dwa dni po zakupie naszej spółki.
  • Pominąć formalności. Nie musisz wypełniać żadnych wniosków KRS, Twoja spółka jest już założona.
  • Ominąć kolejki urzędowe.

 
W dodatku rozpoczynasz działalność w formie spółki z o.o., więc Twoje ryzyko jest ograniczone, Twój majątek jest wykluczony z odpowiedzialności za zobowiązania spółki, możesz być jedynym wspólnikiem, kapitał jest łatwo pozyskać poprzez włączenie nowego członka.

Jak widać, czyste spółki z o.o. Katowice to świetne rozwiązanie. Takie są właśnie źródłem sukcesu. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i staramy się uprościć start nowym biznesmenom. Pozostaje Ci tylko skorzystać z naszej usługi. Zadowolenie gwarantowane!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.