Cel rejestracji spółki z o.o. komandytowej

Chcesz zarejestrować firmę w formie spółki komandytowej, ale nie chcesz by na ciebie i twoich wspólników spadła odpowiedzialność za zobowiązania spółki? Mamy na to rozwiązanie – załóż spółkę z o.o. komandytową.

Spółka z o.o. komandytowa to połączenie dwóch rodzajów spółek. Łącząc dwie spółki, łączymy ich zalety. Dzięki temu naprawdę wiele zyskujemy.

Cel rejestracji spółki z o.o. komandytowej to głównie uniknięcie podwójnego opodatkowania oraz ograniczenie odpowiedzialności wspólników. Dzięki spółce z o.o. wspólnicy nie ponoszą odpowiedzialności za zobowiązania spółki. W ten sposób ich majątek jest zabezpieczony. Natomiast dzięki spółce komandytowej nie jesteśmy podwójnie opodatkowani. Zmniejsza to znacznie koszty prowadzenia firmy i przynosi nam więcej zysków.

Cel rejestracji spółki z o.o. komandytowej zatem to przede wszystkim połączenie zalet spółki z o.o. i spółki komandytowej.

Warto więc zakładać tego rodzaju spółki. Ty także możesz założyć spółkę z o.o. komandytową. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, lub masz z tym lekki problem, to skontaktuj się z nami, a my udzielmy ci cennych rad. Pomożemy w rejestracji spółki z o.o. komandytowej i dopełnimy wszystkich formalności. Dzięki nam, w krótkim czasie otrzymasz swoją własną spółkę z o.o. komandytową.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar