• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzyste spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Zapewne część z Was umie precyzyjnie odpowiedzieć na pytanie „czym są czyste spółki z ograniczoną odpowiedzialnością”, jestem jednak przekonana, że są i tacy, którym może sprawić to problem.

Spółki opatrzone taką nazwą to działalności gospodarcze, które zostały zarejestrowane i to był zarówno pierwszy i ostatni krok jaki w związku z nimi podjęto. Charakteryzują się one tym, że nie posiadają zaksięgowanej żadnej faktury, nigdy nie zatrudniały pracowników, nie posiadały danych kontaktowych, nie były stroną w żadnej umowie, ani postępowaniach sądowych a także nie miały żadnych uchwał ani protokołów. Wszystkie te cechy można sprowadzić do jednego zdania a mianowicie: nie prowadziły żadnej działalności gospodarczej. Stanowią one idealne rozwiązanie dla Tych, którzy chcą jak najszybciej rozpocząć swoje działania w biznesie i jak bezzwłocznie wprowadzić na rynek swoją ofertę pomijając proces rejestracji firmy. Na portalach ogłoszeniowych coraz częściej można spotkać czyste spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż. Popyt na tego typu „produkt” znacznie wzrósł w ostatnim czasie. Wskazują na to nie tylko ilości wyświetleń wspomnianych wcześniej ofert, ale także liczba transakcji zakupu i sprzedaży dokonywanych za pośrednictwem naszej firmy.

Każdego dnia zgłaszają się do nas businessmani, których interesują czyste spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Jeżeli wśród Was również są takie osoby, zachęcam do kontaktu.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.