• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzyste spółki Poznań

Czyste spółki Poznań to podmioty gospodarcze, które zostały założone przez naszą Kancelarię. Nie posiadają żadnych zadłużeń, przeszły cały proces rejestracji, wyposażyliśmy je także w potrzebne numery NIP i REGON, a więc są gotowe do prowadzenia działalności gospodarczej od zaraz. Wystarczy jedynie dokonać aktualizacji wpisów w KRS i można w ciągu dwóch dni rozpocząć swój biznes. Są więc świetnym rozwiązaniem dla przyszłych przedsiębiorców.

Nasza firma w swojej ofercie sprzedaży posiada spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Dlaczego? Są one bowiem najpopularniejszą formą działalności. Mają też świetne zalety, takie jak wykluczenie majątku wspólników z odpowiedzialności za zobowiązania, osobowość prawna, niski kapitał zakładowy w stosunku do spółki akcyjnej, możliwość założenia przez jednego wspólnika itd..

Czyste spółki Poznań to, jak widać, pakiet mnóstwa korzyści. Jeśli więc jesteś zainteresowany ofertą, skontaktuj się z nami, skorzystaj z alternatywnego rozwiązania i wciel swój pomysł na biznes w życie. Zachęcamy!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.