• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzyste spółki Katowice

Planujesz otworzenie działalności w Katowicach? Bardzo dobrze, gdyż jest to świetna inwestycja na przyszłość. Z pewnością jeżeli będzie dobrze prowadzona, to ustabilizuje Twoją sytuację finansową,co z pewnością chcesz osiągnąć! Może nawet dołączysz do grona przedsiębiorców, którzy osiągnęli sukces? Postaraj się o to!

Czas to pieniądz, więc warto zastanowić się nad pytaniem „jak najszybciej mogę otworzyć firmę?”. Odpowiedzią są czyste spółki Katowice, które pomijają cały proces rejestracyjny i pozwalają realizować cel zaledwie po kilku dniach. Niemożliwe? A jednak! Są to gotowe spółki, które posiadają wszelkie niezbędne dokumenty. Nie musisz więc martwić się o stanie w kolejkach i załatwianie wszystkich spraw. Pamiętaj, że im wcześniej zaczniesz, tym wcześniej osiągniesz sukces.

Zdecydowany na czyste spółki Katowice? Skontaktuj się z nami, gdyż posiadamy takowe w ofercie. Poznaj naszą ofertę przygotowaną dla Ciebie! Chętnie pomożemy Ci w rozpoczęciu prowadzenia działalności. Zapraszam do kontaktu z naszymi specjalistami.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.