• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaCzyste spółki

Pewnie wielu przedsiębiorców zastanawia się czym tak naprawdę są czyste spółki, że tak często o nich mowa. Warto wyjaśnić to raz a porządnie, aby nikt nie miał wątpliwości. Wiedza na temat czystych spółek jest bardzo przydatna podczas chęci założenia firmy, gdyż może to nam znacznie ułatwić otworzenie działalności.

Czym są czyste spółki? To nic innego, jak gotowe do podjęcia działalności spółki, które nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej. Posiadają wszystkie potrzebne dokumenty, które wymagane są do prowadzenia firmy. Spółki te zostały zarejestrowane zgodnie z przepisami prawa, więc przedsiębiorca nie musi obawiać się o negatywne skutki skorzystania z czystych spółek. Po zakupie czystej spółki obowiązkiem przedsiębiorcy jest rozwinięcie działalności gospodarczej tak, aby osiągała jak największy zysk. Jednak tą kwestię pozostawiamy do dyspozycji naszych klientów.

Chcesz wiedzieć więcej o tym, czym są czyste spółki? A może już zdecydowałeś się skorzystać z tej formy założenia firmy? Skontaktuj się z nami, chętnie Ci doradzimy! Zapraszamy do współpracy! Realizuj swój plan na biznes razem z nami!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.