• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzyste dwuletnie spółki do kupienia

Czyste dwuletnie spółki do kupienia przeznaczone są dla tych, którzy zaraz po rozpoczęciu prowadzenia działalności planują zaciągnąć kredyt lub postarać się o dotacje. Dlaczego?

Czyste dwuletnie spółki do kupienia posiadają staż, który wzbudza zaufanie kredytodawców. Bank bardziej przychylny będzie dla tego kredytobiorcy, którego firma „działała na rynku wcześniej” niż dla tego, którego spółka została dopiero zarejestrowana. Planujesz kredyt na rozwój działalności? Niech czyste dwuletnie spółki do kupienia będą dla Ciebie tematem numer 1 w centrum zainteresowania!
W związku z tym, że perspektywa 2014-2020 wystartowała planujesz otworzyć firmę, by później postarać się o pozyskanie dotacji? Dwuletnie spółki pomogą Ci w tym dzięki swojemu stażowi. Dłuższy okres trwania spółki na rynku umożliwia firmie dostęp do dotacji unijnych. Realizuj swój plan z czystymi dwuletnimi spółkami.

Przekonałam Cię i skusisz się na czyste dwuletnie spółki do kupienia? Skontaktuj się więc z naszą Kancelarią i skorzystaj z oferty przygotowanej dla Ciebie!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.