• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzysta spółka z o.o. na sprzedaż

Czysta spółka z o.o. na sprzedaż to najczęściej oferowana firma na sprzedaż. Znaleźć ją można między innymi pośród firm z zadłużeniami albo tych z dodatkowymi koncesjami, jednak ich zdecydowanie najwięcej. Nie trzeba długo zastanawiać się nad odpowiedzią na pytanie „dlaczego tak jest?”.

Działalności gospodarcze z długami kupują tylko nieliczni, na przykład po to aby zmniejszyć wysokość podatku jaki są zobowiązani zapłacić. Dodatkowe koncesje też przydatne są tylko w określonych sytuacjach. Gotowe, czyste spółki stanowią alternatywę dla skomplikowanego i uciążliwego procesu rejestracji. Dzięki nim można rozpocząć działania już w ciągu dwóch dni od zawarcia umowy sprzedaży. Formalności praktycznie nie ma, wystarczy kilka podpisów aby stać się właścicielem firmy. W zasadzie jedynym negatywnym aspektem tego rozwiązania jest konieczność dokonania aktualizacji danych w Krajowym Rejestrze Sądowym. Możemy jednak tego uniknąć jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z pomocy doradcy księgowego. Znajdzie on dla nas odpowiednią ofertę i zajmie się przeprowadzeniem całego procesu. Jest to tak poste, że chyba nikogo nie dziwi dlaczego czysta spółka z o.o. na sprzedaż cieszy się taką popularnością.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.