• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzym jest sp. z o.o. komandytowa?

Szukając w internecie informacji na temat: „czym jest sp. z o.o. komandytowa?” dowiadujemy się, że jest to nowy twór, jeśli chodzi o spółki. Nowa alternatywa pozwala na jeszcze większą możliwość czerpania korzyści z prowadzenia spółki. Zasady działania i sposoby funkcjonowania nowej spółki sprawiają, że cieszy się ona coraz większą popularnością na polskim rynku.

Spółka z o.o. komandytowa jest połączeniem dwóch spółek i osoby fizycznej. Działalność gospodarczą prowadzi i wypracowuje zysk spółka komandytowa. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jej komplementariuszem, a osoba fizyczna komandytariuszem. Właśnie taki podział wspólników pozwala na czerpanie z niej największych korzyści. Chroni to prywatne majątki wspólników spółki przed płaceniem za jej zobowiązaniami w przypadku niewypłacalności. Taka konstrukcja spółki z o.o. komandytowej pozwala również ominąć obowiązek płacenia po raz drugi podatku. Warto zapoznać się z innymi informacjami na temat spółki, gdyż umożliwi to jeszcze lepsze poznanie, czym jest sp. z o.o. komandytowa.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.