• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzy warto wybrać spółkę z o.o.?

Pierwszym etapem związanym z założeniem własnej firmy jest wybór formy na prowadzenie działalności gospodarczej. Polecana, a także ochoczo wybierana przez nowych przedsiębiorców jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Jeśli zastanawiacie się Państwo, czy warto wybrać spółkę z o.o. jako formę dla własnej firmy, odpowiadamy: TAK.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialności dzięki swoim unormowaniom zapewnia jej właścicielom, jak sama nazwa wskazuje, ograniczoną odpowiedzialność za zobowiązania spółki. Jest to pewnego rodzaju zabezpieczenie majątków własnych wspólników przed sytuacją w której spółka straci płynność finansową i staje się niewypłacalna. Ograniczona odpowiedzialność wspólników polega w głównej mierze na tym, że odpowiadają oni za zobowiązania spółki tylko do wysokości wniesionych wkładów, a więc do wysokości wpłaconego kapitału zakładowego. Pamiętajmy, w przypadku spółki z o.o. kapitał zakładowy wynosi 5 000 złotych.

Jeśli planujecie Państwo założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Pomożemy w przeprowadzeniu całego procesu, a także odpowiemy na wszystkie zadane pytania.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.