• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzy warto kupić spółkę z o.o.

Istnieją dwa sposoby na rozpoczęcie własnej działalności, jednym z nich jest rejestracja, drugim zakup gotowej firmy. Zanim przedsiębiorca dokona wyboru musi zastanowić się, które z rozwiązań jest dla niego lepsze. Ze względu na złożoność procesu rejestracji większość decyduje się na wybranej opcji numer dwa, ale czy warto kupić spółkę z o.o.?

Oczywiście, że tak!

Rozwiązanie to pozwala przede wszystkim zaoszczędzić czas jaki traci się na wypełnianiu wniosków, dostarczaniu ich do odpowiednich urzędów oraz na oczekiwaniu na ich rozpatrzenie i udzielenie nam odpowiedzi. Jeśli chodzi o dokonywanie zakupu, to dzięki niemu możemy rozpocząć działania już w ciągu 1-2 dni, praktycznie bez formalności. W sposób łatwy i szybki. Sprzedawane spółki zazwyczaj zarejestrowane zostały przynajmniej rok wcześniej, co działa na naszą korzyść, ponieważ dla potencjalnych kontrahentów już w momencie zakupu stajemy się właścicielami firmy, która prosperuje na rynku kilka lat.

Mam nadzieję, że udało mi się rozwiać jakiekolwiek wątpliwości związane z tym czy warto kupić spółkę z o.o., i że wiedzą już Państwo jakie korzyści można zyskać dzięki wybraniu tej formy rozpoczynania działalności gospodarczej.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.