• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzas rejestracji spółki z o.o.

Koszt, sposób oraz czas rejestracji spółki z o.o. to trzy najbardziej nurtujące przedsiębiorców, aspekty zakładania działalności gospodarczej.

1. Jeśli chodzi o koszt dokonywania procesu rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wahają się one w granicy 500-1000 zł w zależności od tego czy sami zakładany podmiot czy też zlecamy jego rejestrację podmiotowi gospodarczemu.
2. Istnieją dwa sposoby dokonywania procesu założycielskiego. Pierwszy z nich, tradycyjny wymaga skompletowania licznej dokumentacji, wypełnienia stosownych wniosków oraz złożenia ich w odpowiednich instytucjach i urzędach. Drugi- rejestracja w systemie s24 sprowadza się zaledwie do wypełnienia wniosku w specjalnym systemie online, udostępnianym przez Ministerstwo Sprawiedliwości.
3. Czas rejestracji spółki z o.o. uzależniony jest od tego, na który ze sposobów, wymienionych w punkcie drugim, zdecyduje się przedsiębiorca. Jeśli postanowi skorzystać z tradycyjnego sposobu będzie musiał czekać nawet i 6 tygodni, decydując się na drugą opcję zminimalizuje ten czas do zaledwie 24 godzin.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.