• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCeny transferowe definicja podmiotów powiązanych

Transakcje zawierane pomiędzy podmiotami powiązanymi kapitałowo, zarządczo lub rodzinnie nie stanowią rzadkości. Nie każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, że niedopełnienie obowiązku sporządzania dokumentacji cen transferowych skutkować może konsekwencjami w postaci nałożenia przez organ sankcji.

Priorytetem dla naszych specjalistów jest prawidłowa obsługa rachunkowa Klientów oraz konsultacje i doradztwo, dzięki którym pojęcia takie, jak ceny transferowe definicja podmiotów powiązanych nie sprawi większego kłopotu. Jeżeli przeprowadzają Państwo transakcje z użyciem cen transferowych lub mają Państwo w planach rozpoczęcie współpracy z innym podmiotem gospodarczym, tworząc powiązanie kapitałowe lub rodzinne - w takiej sytuacji bardzo korzystne jest współpracowanie z biurem rachunkowym. Zdalny ekspert może prowadzić księgi i rozliczenia, obliczać podatki, sporządzać odpowiednie sprawozdania i dokumenty, a także świadczyć dodatkowe usługi jak np. prowadzenie rejestru VAT czy dokumentacji cen transferowych. Zainteresowanych ofertą naszego biura rachunkowego zapraszamy do kontaktu.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.