• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCeny transferowe 2020

Od stycznia 2019 roku znacząco zmieniły się zasady związane ze sporządzaniem dokumentacji podatkowej transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi. Progi, które powodują obowiązek sporządzania dokumentacji podatkowej w 2020 roku obejmują kwotę powyżej 10 milionów złotych dla transakcji towarowych i finansowych oraz powyżej 2 milionów złotych dla transakcji usługowych i pozostałych.

Obowiązek, jaki wiąże się z dokumentowaniem cen transakcyjnych uzależniony jest od wysokości przychodów i kosztów w rozumieniu przepisów o rachunkowości. Większość podatników rezygnuje z samodzielnego dokumentowania cen transferowych, ponieważ obowiązek ten wiąże się z dużą odpowiedzialnością, skomplikowanym zapisem i obowiązkiem korzystania ze skomplikowanych narzędzi analityczno-finansowych. Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksowe usługi księgowe i podatkowe, które znacznie odciążą właścicieli przedsiębiorstw ze stresu i formalności. Pomoc księgowego to nie wygoda, a niezbędny aspekt każdej dobrze prosperującej firmy na rynku.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00