• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCennik usług księgowych Kraków

Przy wyborze odpowiedniego biura rachunkowego przez przedsiębiorcę jednym z ważnych czynników jaki jest analizowany jest cena. Mnóstwo przedsiębiorców działających na terenie jednego z większych miast jakim jest Kraków zastanawia się na jakim poziomie powinny się kształtować ceny usług księgowych.

Cennik usług księgowych Kraków jest bardzo trudny do ustalenia z uwagi na ogromną liczbę podmiotów gospodarczych jakie oferują usługowi księgowe oraz na złożoność usług księgowych. Działalność prowadzona przez przedsiębiorców jest bardzo różna, dlatego też wymaga odpowiedniego dostosowania usług księgowych do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców. Cennik usług księgowych Kraków uzależniony jest od wielu kategorii najczęściej jednak bierze się pod uwagę rodzaj prowadzonej działalności gospodarczej, liczbę dokumentacji księgowej, formę opodatkowania z jakiej korzysta przedsiębiorca. W przypadku pełnej księgowości koszt usług będzie znacznie większy, ponieważ obejmować będzie dużo więcej czynności.

Cechą dobrego biura księgowego jest oferowanie kompleksowych usług o najwyższej jakości w rozsądnych cenach.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.