• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCennik usług księgowych

Usługi księgowe są dobrym rozwiązaniem dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą i nie chcą tracić czasu na sporządzanie dokumentów i sprawozdań, dokonywanie rozliczeń i obliczanie podatku należnego do zapłaty do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Zawiłość przepisów prawnych i regulacji, które zawarte są w ustawie o rachunkowości wymagają od przedsiębiorcy stałą kontrolę i nadzór, aby móc być na bieżąco i wypełniać dokumenty zgodnie z obowiązującymi dyrektywami.

Skorzystanie z usługi biura księgowego to nie tylko oszczędność czasu, ale także optymalizacja kosztów, ponieważ przedsiębiorca nie musi ponosić kosztów na zakup specjalistycznego oprogramowania, zatrudniania pracownika i w związku z tym comiesięczne wypłacanie należnego wynagrodzenia za wykonaną pracę.

Obsługa biurowa w zależności od firmy może mieć różny zakres wykonywanych czynności, a co za tym idzie cennik usług księgowych będzie adekwatny do oferty biura rachunkowego, formy organizacyjno-prawnej jaką prowadzi przedsiębiorca, a także ilości dokumentów, jakie zostaną utworzone w ramach współpracy, ponieważ nabywca usługi dokonuje opłat za wykonaną pracę, a nie za czas jaki eksperci spędzili na wykonywaniu tych działań.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.