• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCennik gotowych spółek z o.o.

Wpisując w wyszukiwarce frazę "cennik gotowych spółek z o.o.", możemy znaleźć wiele ofert firm, które proponują nam zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Może nas zastanawiać fakt, czy jest to dobre rozwiązanie? I czy ono w ogóle się opłaca? Oczywiście, że tak. Nie bez powodu korzysta z niego wiele osób chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą.

Więc jakie zalety ma kupno gotowej spółki z o.o.? Po pierwsze można zaoszczędzić czas i nerwy. Nie trzeba bowiem zajmować się wypełnianiem wniosków i bieganiem po urzędach. Następnie można wcześniej zacząć prowadzenie biznesu. Podczas gdy samodzielna rejestracja trwa około miesiąca, Twoja spółka może funkcjonować już po dwóch dniach od daty transakcji. Kolejny plus jest taki, że otrzymujesz czysty podmiot gospodarczy, tzn. jest on wyposażony w numery NIP i REGON, przeszedł wszystkie etapy zakładania, ma uregulowaną sytuację prawną i nie była w nim prowadzona żadna działalność. No i na koniec - kierujesz przedsiębiorstwem w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, czyli najpopularniejszym rodzaju spółki, dzięki której Twój majątek jest bezpieczny, a wiarygodność firmy jest większa.

Wpisz więc w wyszukiwarce "cennik gotowych spółek z o.o." i porównaj oferty. Być może skorzystasz z naszych usług, do czego gorąco zachęcamy. Dążymy do zadowolenia klientów. Z nami tanio, bezpiecznie, szybko i wygodnie! Zainteresowanych prosimy o kontakt.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.