• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCennik biura rachunkowego Kraków

Prowadzenie księgowości firmy jest obowiązkiem, który najczęściej przedsiębiorcy powierzają biurom rachunkowym. Koszt usług biura rachunkowego jest bardzo zróżnicowany z uwagi na fakt, że może obejmować różnorodne usługi. Analizując cennik biura rachunkowego Kraków podmiot gospodarczy musi zwrócić uwagę na wiele elementów.

Przedsiębiorca powinien pamiętać o tym, że doświadczenie oraz prestiż biura rachunkowego znacząco wpływają na ceny. Dział księgowości firmy jest bardzo ważnym elementem działalności gospodarczej więc wszystkie zadania powinny zostać wykonane z największą starannością. Warto dokładanie porównać cennik biura rachunkowego Kraków i zdecydować się na najbardziej optymalne rozwiązanie.

Na rynku funkcjonuje wiele biur rachunkowych, które dostosowują swoje usługi do indywidualnych potrzeb klientów, proponując im różnorodne rozwiązanie wzbogacone o dodatkowe usługi, które mają na celu zapewnienie klientom kompleksowej obsługi. Nasza Kancelaria umożliwia Państwu skorzystania z usług księgowych najwyższej jakości, zapraszamy do kontaktu z ekspertami z dziedziny rachunkowości.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.