• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCena za wynajem e-biura

Wirtualne biuro to rozwiązanie idealne dla przedsiębiorców, którzy chcą zapewnić swojej firmie usługi na najwyższym poziomie przy jednoczesnym oszczędzaniu. E-biuro zapewnia pakiet usług biurowych, gwarantujących ich klientom profesjonalną obsługę.

Wirtualne biuro pozwala znacznie obniżyć koszty prowadzonej działalności poprzez ograniczenie liczby zatrudnianych pracowników. Likwiduje ono także konieczność wynajmu powierzchni biurowej oraz wyposażania miejsc w pracy. Cena za wynajem e-biura uzależniona jest od pakietu usług, z których się korzysta. Większość firm oferuje bardzo elastyczną ofertę. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie również dlatego, że zapewnia firmie adres w centrum miasta, który przyciąga klientów i dodaje przedsiębiorstwu prestiżu.

Nasza firma gwarantuje swoim klientom możliwość stworzenia indywidualnego pakietu usług, od których uzależniona będzie cena za wynajem e-biura. Wszystko dlatego, że potrzeby naszych klientów są dla nas najważniejsze

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.