• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCena gotowej spółki z o.o.

Spółka z o.o. to spółka kapitałowa, posiadająca osobowość prawną. Za jej zobowiązania sama ona jest odpowiedzialna, a nie jej wspólnicy. Może być utworzona w dowolnym celu, a jej kapitał nie musi być duży. Rejestracja spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym nie jest łatwa, dlatego możemy pomóc ci ominąć ten proces. Dzięki nam będziesz mieć spółkę w kilka dni, już gotową, założoną i będziesz mógł od razu rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Cena gotowej spółki z o.o. nie jest bardzo wysoka waha się między 2900 – 3600 zł. Naprawdę warto takie spółki kupować. Są one czyste, co oznacza, że nie mają wobec nikogo żadnych zobowiązań, bo na rynku jeszcze nie prowadził działalności. Dzięki nim masz także większą szanse na otrzymanie kredytu.

Jeśli chcesz u nas kupić spółkę, to skontaktuj się z nami. Wtedy udzielimy ci dokładniejszych informacji w temacie cena gotowej spółki z o.o. i postaramy się, abyś z wszystkiego był naprawdę zadowolony.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00