• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaCena gotowej spółki

Cena gotowej spółki to element, na który zwraca uwagę każda jednostka gospodarcza stojąca przez decyzją zakupu gotowej spółki. Oczywiste jest, że dla inwestora najlepszą opcją będzie gotowa spółka z jak najniższą ceną. Na rynku obecnie cena gotowej spółki kształtuje się w różnych przedziałach cenowych.

Firmy oferujące spółki starają się w jak najlepszy sposób zachęcić potencjalnych klientów. Jedną z takich metod jest właśnie bardzo atrakcyjna cena gotowej spółki. Na wysokość takiej ceny ma wpływ przede wszystkim staż spółki. Jeśli spółka została zarejestrowana już jakiś czas temu i posiada dłuższy staż jej cena będzie odbiegać od ceny spółki, która dopiero co została założona. Spółki stażowe są bardzo dobrym rozwiązaniem jeśli jednostka gospodarcza wiążę rozwój prowadzonej działalności z koniecznością zaciągnięcia kredytu.

Nasza Kancelaria posiada w ofercie spółki w bardzo atrakcyjnych cenach. Wśród wielu ofert skierowanych do Państwa na pewno znajdzie się taka gotowa spółka, której cena będzie idealna.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.