• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiuro rachunkowo-księgowe

Czym jest biuro rachunkowo-księgowe? Pomocą dla przedsiębiorców nieradzących sobie z księgowością w firmie. Dobrze wiemy, że prowadzenie firmy i zajmowanie się księgowością to ciężkie połączenie, które może narażać firmę na szkody. Z tego powodu staramy się opracować ofertę dla każdego przedsiębiorcy, który chce zlecić prowadzenie księgowości firmie zewnętrznej.

Jak nasze biuro rachunkowo-księgowe może pomóc? Staramy się świadczyć usługi o najwyższej jakości, które maksymalizują wydajność firmy, przy najmniejszym udziale przedsiębiorcy. Naszym celem jest kompleksowa pomoc w zakresie księgowości. Wybieramy odpowiednią formę księgowości, prowadzimy księgowość zarówno pełną jak i uproszczoną, sporządzamy roczne sprawozdania finansowe. Dodatkowo świadczymy także usługi kadrowo-płacowe, więc sprawy związane z pracownikami nie są nam obce. Pomożemy Ci prowadzić firmę na odpowiednim poziomie.

Zainteresowany współpracą? Nasze biuro rachunkowo-księgowe tak! Poznaj naszą ofertę wysyłając zapytanie na stronie lub kontaktując się telefonicznie. Zaufaj nam jak zrobiło to setki przedsiębiorców. Zapraszamy do współpracy z naszymi ekspertami.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.