• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiuro rachunkowe w Borku Fałęckim

Wszyscy przedsiębiorcy zdążyli się już o tym przekonać iż, prowadzenie firmowej księgowości wcale nie musi mieć miejsca w siedzibie firmy. Coraz więcej właścicieli firm zleca prowadzenie księgowości swojej jednostki wykwalifikowanym biurom rachunkowym. Takie rozwiązanie pozwala na znaczną redukcję kosztów oraz daje przedsiębiorcom pewność, iż sprawy księgowe są należycie i terminowo prowadzone.

Obecnie, w dobie szerokiego dostępu do Internetu taki aspekt, jak lokalizacja biura rachunkowego nie ma żadnego znaczenia podczas wyboru firmy prowadzącej księgowość. Nasze biuro rachunkowe w Borku Fałęckim prowadzi księgowość wielu firm z drugiego końca Polski. Dzięki temu, iż cały kontakt odbywa się telefonicznie oraz za pośrednictwem e-maili jesteśmy w stanie pomóc Klientom z całej Polski, a nawet zza granic naszego kraju.

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami i zapoznania z naszą bogatą ofertą usług księgowych. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji telefonicznie w dni robocze od 09:00 do 17:00, a e-mailowo przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.