Biuro rachunkowe w Borku Fałęckim

Wszyscy przedsiębiorcy zdążyli się już o tym przekonać iż, prowadzenie firmowej księgowości wcale nie musi mieć miejsca w siedzibie firmy. Coraz więcej właścicieli firm zleca prowadzenie księgowości swojej jednostki wykwalifikowanym biurom rachunkowym. Takie rozwiązanie pozwala na znaczną redukcję kosztów oraz daje przedsiębiorcom pewność, iż sprawy księgowe są należycie i terminowo prowadzone.

Obecnie, w dobie szerokiego dostępu do Internetu taki aspekt, jak lokalizacja biura rachunkowego nie ma żadnego znaczenia podczas wyboru firmy prowadzącej księgowość. Nasze biuro rachunkowe w Borku Fałęckim prowadzi księgowość wielu firm z drugiego końca Polski. Dzięki temu, iż cały kontakt odbywa się telefonicznie oraz za pośrednictwem e-maili jesteśmy w stanie pomóc Klientom z całej Polski, a nawet zza granic naszego kraju.

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami i zapoznania z naszą bogatą ofertą usług księgowych. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji telefonicznie w dni robocze od 09:00 do 17:00, a e-mailowo przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe