• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiuro rachunkowe Kraków Łagiewniki

Outsourcing księgowy staje się w ostatnim czasie coraz bardziej popularny. Wielu przedsiębiorców decyduje się przekazać część swoich obowiązków związanych z prowadzeniem ewidencji księgowych, sporządzaniem dokumentów, umów czy deklaracji firmom zewnętrznym. Opcja ta, wbrew pozorom, nie przysparza dodatkowych obciążeń finansowych, ale stanowi źródło oszczędności.

Prowadzisz działalność gospodarczą w Krakowie? Szukasz kogoś, kto poprowadzi księgowość Twojej firmy. Nasze biuro rachunkowe Kraków Łagiewniki oferuje swoją pomoc w kwestiach księgowych, prawnych i podatkowych. Zajmujemy się pełną obsługą firm, proponując szeroką gamę usług, z których nasi klienci Tworzą swoje indywidualne pakiety usług. W ten sposób mają oni możliwość dokonania selekcji i wyboru tylko tych czynności księgowych, które są im potrzebne w danym momencie prowadzenia działalności. Skupiamy się na wszechstronności i kompleksowości, ponieważ wiemy jak skomplikowane bywają kwestie formalne oraz jak złożonym procesem jest prowadzenie księgowości.

Biuro rachunkowe Kraków Łagiewniki – postaw na profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie. Napisz do nas i dowiedź się więcej na temat naszej oferty.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.