• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiuro rachunkowe dla firm

Czym jest biuro rachunkowe dla firm? To pełna pomoc w prowadzeniu firmy. Każdy przedsiębiorca, który ceni sobie oszczędność czasu przy bezpiecznym i profesjonalnym prowadzeniu działalności powinien pamiętać, że warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy w znaczący sposób wpłyną na efektywniejsze prowadzenie działalności.

Nasze biuro rachunkowe dla firm ma za zadanie uprzyjemnić przedsiębiorcom prowadzenie firmy poprzez odciążenie ich od obowiązków księgowych tak, by mogli oni w pełni skupić się na zarządzaniu działalnością. Księgowość w firmie powinna być prowadzona na odpowiednim poziomie, bo tylko to pozwoli w pełni sprawować nad nią kontrolę. Z chęcią pomożemy każdemu przedsiębiorcy, który się do nas zgłosi!

Biuro rachunkowe dla firm da Ci gwarancję na bezpieczne prowadzenie Twojej firmy, oszczędność czasu oraz profesjonalizm. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty. Rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości. Postaramy się w jasny i zrozumiały sposób wyjaśnić Ci warunki współpracy. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.