• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiuro podatkowe Warszawa

Kwestia podatków dziesiątek lat spędza sen z powiek przedsiębiorcom, na szczęcie dzisiaj mają oni biuro podatkowe Warszawa. Przede wszystkim należy działać zgodnie z obowiązującym prawem, które jest nieustannie modyfikowane. Ponadto przedsiębiorca musi poświęcić ogromną ilość czasu na wykonanie niezbędnych rozliczeń, sporządzanie deklaracji podatkowych oraz przekazanie ich do wymaganych instytucji. Co więcej, mimo ogromnych starań i tak może skończyć się to upomnieniem i koniecznością nanoszenia poprawek.

Z tego względu kwestie podatków w firmie warto powierzyć specjalistom. Dzięki nim odpowiednio wykwalifikowane jednostki przejmą pieczę nad naszymi rozliczeniami, a my będziemy mogli skoncentrować się na zasadniczej działalności naszej firmy, a więc na czynnościach które pozwolą nam zarabiać.

Biuro podatkowe Warszawa prócz pełnej obsługi podatkowej pomoże nam zoptymalizować nasze zobowiązania, a więc zmniejszyć nasze należności podatkowe prawnie dopuszczalnymi metodami.

Jeżeli szukasz pomocy w rozliczaniu podatków w swojej firmie serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy przedstawią ofertę naszego biura.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.