• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiuro księgowe małopolska

Jeżeli prowadzisz firmę w województwie małopolskim, to z pewnością pomocne dla Ciebie okaże się biuro księgowe Małopolska. Powstało ono z myślą o przedsiębiorcach, którzy księgowość swojej firmy chcą powierzyć profesjonalistom z doświadczeniem. Nasza firma posiada właśnie takich ludzi. Ludzi, dla których najważniejsza jest Twoja firma i satysfakcja z wykonanych przez nas usług.

Biuro księgowe Małopolska służy pomocą w każdym obszarze księgowości w firmie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam stwierdzić, że przedsiębiorcy nie radzą sobie z prowadzeniem firmy i zajmowaniem się księgowością jednocześnie. Z tego właśnie powodu chcemy pomóc właścicielom firm i wyciągamy pomocną dłoń w stronę tych, którzy pragną doprowadzić firmę do sukcesu bez większych kłopotów.

Należysz do tej grupy przedsiębiorców? To skontaktuj się z naszym biurem! Nasi eksperci chcą pomóc Ci prowadzić firmę zgodnie z najwyższymi standardami. Poznaj naszą ofertę dzwoniąc do naszej firmy lub wysyłając zapytanie na stronie. Zapraszam do kontaktu i współpracy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.