• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiuro księgowe

Biuro księgowe to podmiot prawny, który zajmuje się usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Zgodnie z deregulacją ustawy o rachunkowości obecnie zadanie prowadzenia księgowości firmy może być wykonywane przez jednostkę, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych, nie jest karalna oraz ma podpisaną umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.

Bardzo dużo podmiotów gospodarczych decyduje się na biuro księgowe, ponieważ zatrudnia ono specjalistów z zakresu rachunkowości i umożliwia pozyskanie kompleksowych usług w jednym miejscu. Powierzając obowiązki księgowe swojej firmy przedsiębiorca umożliwia sobie oszczędność czasu oraz skupienie się na głównych segmentach prowadzonej działalności gospodarczej. Biuro księgowe to rozwiązanie, na które może zdecydować się każdy przedsiębiorca, odpowiedni dobór rozwiązań księgowych umożliwi optymalizacje działalności gospodarczej.

Nasza Kancelaria świadczy pełną obsługę księgową dla firm prowadzących działalność różnych rozmiarów oraz działających w zakresie różnorodnych segmentów rynkowych.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.