• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiura rachunkowości

Posiadanie własnej działalności gospodarczej wiąże się z obowiązkiem prowadzenia jej księgowości. Oczywiście, można to robić samodzielnie. Jeśli przedsiębiorca potrafi prawidłowo zająć się tym obszarem działalności i ma na to czas, to nie musi go zlecać osobom trzecim.

Bywa jednak tak, że właściciel firmy nie może samodzielnie prowadzić swojej księgowości. Nie każdy czuje się na tyle swobodnie w kwestiach rachunkowych i podatkowych, by samodzielnie się nimi zajmować. Trzeba zauważyć, że księgowość jest dziedziną niezwykle wymagającą. Błędy w jej prowadzeniu mogą mieć przykre konsekwencje - nawet prawne.

Naprzeciw oczekiwaniom właścicieli firm wychodzą biura rachunkowe. Są to miejsca, w których pracują prawdziwi specjaliści w temacie finansów. Zlecając im księgowość przedsiębiorstwa, jego właściciel może być całkowicie spokojny - biuro zajmie się takimi kwestiami, jak rozliczanie podatków, księgowanie dokumentów, sporządzanie sprawozdań finansowych itp..

Warto porównać oferty różnych biur rachunkowych - dysponują one zazwyczaj szerokim wachlarzem usług, które mogą okazać się niezwykle przydatne. Jeśli weźmiemy pod uwagę wysoki poziom obsługi i pełen profesjonalizm biura, możemy dojść do wniosku, że zlecenie mu prowadzenia księgowości może być jedną z lepszych decyzji.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.