• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiura rachunkowe Kraków

Prowadzenie działalności jak wiadomo, nie jest sprawą prostą, a wielu przedsiębiorców najzwyczajniej nie radzi sobie z ogarnięciem wszelkich niezbędnych formalności. Mamy XXI wiek i wszyscy dążymy do tego, aby żyło się jeszcze lepiej. Od pewnego czasu liczne uproszczenia mogą odczuć m.in. przedsiębiorcy, naprzeciw którym wychodzą biura rachunkowe Kraków zajmujące się nie tylko obsługą księgową, ale także coraz częściej prowadzeniem spraw kadrowo-płacowych. Profesjonalne doradztwo zarówno podatkowe, jak i prawne przyda się każdej osobie prowadzącej własną działalność, aby być na bieżąco oraz znać wszystkie swoje prawa i obowiązki związane z prowadzeniem firmy.

Biura rachunkowe Kraków, do których się zaliczamy, zajmują się indywidualnie każdym Klientem, co owocuje zaufaniem, a następnie rekomendacją do następnych przedsiębiorców. Naszym sukcesem jest zadowolenie Klientów, którym możemy pomóc, robiąc to, co kochamy i automatycznie zdobywając bezcenne doświadczenie.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem możemy pochwalić się gronem swoich Klientów. Chcesz dołączyć do grona osób zadowolonych z naszej usługi? Skontaktuj się z nami, a gwarantujemy, że szybko przekonasz się o tym, iż była to jedna z lepszych decyzji w Twoim życiu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.