• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiura podatkowe w Krakowie

Wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy z tego jak wielką pomoc świadczą biura podatkowe w Krakowie. Nie mają pojęcia o tym, że większość usług sprawiających problem, może zostać załatwiona w sposób profesjonalny, a zarazem bezpieczny. Z jakich usług może skorzystać przedsiębiorca?

Celem biur podatkowych jest w głównej mierze pomoc przedsiębiorcom w prowadzeniu firmy, a dokładnie księgowości. Profesjonalne usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe mogą znacznie przybliżyć firmę do sukcesu. Dodatkowo wiele biur rachunkowych daje możliwość pozyskania porady prawnej bądź konsultacji z prawnikiem czy księgową. Dlaczego księgowość w firmie jest tak ważna? Pozwala kontrolować firmę, co umożliwia na bieżąco rozwiązywać pojawiające się problemy.

Jeżeli zdecydowali się Państwo na powierzenie księgowości w ręce wyspecjalizowanych osób, które pomogą zwiększyć bezpieczeństwo w firmie to zapraszamy do kontaktu. Udzielimy informacji na wszelkie nurtujące kwestie, co z pewnością pomoże podjąć decyzje.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.