• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiura podatkowe

Kwestie podatkowe związane z ciągle zmieniającym się prawem potrafią przysporzyć wielu kłopotów. Nie dziwne jest to, że przedsiębiorcom ciężko jest pogodzić prowadzenie firmy z aktualizacją wiedzy na temat przepisów. Z tego powodu właśnie powstały biura podatkowe, które mają za zadanie świadczyć profesjonalną pomoc księgową.

Biura podatkowe zyskują coraz to większą popularność. Przedsiębiorca powierzając się w ręce ekspertów może być pewien, że wszystkie sprawy z urzędami (dostarczenie dokumentów, wypełnienie deklaracji) zostaną dopełnione w terminie. Nie da się ukryć, że właściciele firm zwiększając profesjonalizm w firmie, zwiększają także bezpieczeństwo.

Jeżeli chcą zagwarantować Państwo swojej firmie bezpieczną księgowość, a przy móc lepiej zadbać o sprawy firmy, to zapraszamy do kontaktu. Nasza wiedza i doświadczenie z pewnością usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do współpracy.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00