• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiura księgowe

Ze względu na nieustanne zmiany w przepisach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz wszelkie formalności, coraz większa liczba przedsiębiorców uświadamia sobie, że niezbędna jest im pomoc kogoś, kto zajmie się księgowością ich firmy.

Z pomocą przychodzą im biura księgowe. Są to jednostki prawne działające na podstawie ustawy o rachunkowości. Posiadają one zazwyczaj w swojej ofercie szeroko rozbudowaną gamę usług, z których mogą korzystać ich klienci. Zatrudniani w nich pracownicy posiadają wieloletnią praktykę zawodową oraz wiedzę z dziedziny rachunkowości. Korzystając z ich usług zapewnia się swojej firmie prawidłowo prowadzoną ewidencję oraz dokumentację tworzoną zgodnie zobowiązującymi przepisami. Biura księgowe posiadają zazwyczaj oferty zawierające doradztwo księgowe i podatkowe, pośrednictwo w sprzedaży i zakupie spółek oraz rejestrację podmiotów gospodarczych. Biura podpisują ze swoimi klientami umowę cywilnoprawną, na podstawie której przekazana zostaje im odpowiedzialność administracyjno-prawna.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.